Strona startowa O nas Zabiegi Depilacja laserowa Promocje Cennik Kontakt
Depilacja laserowa Kraków

Depilacja Laserowa Kraków

 PROMOCJA na pakiety 4 + 1 zabieg GRATIS

 

Depilacja laserowa Kraków

Laserowa depilacja przeprowadzana w naszym gabinecie w Krakowie to najbardziej skuteczna metoda na trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z różnych części ciała. Zabiegi w efektywny sposób likwidują problem nadmiernego owłosienia, zwiększając tym samym komfort życia – regularne golenie, zranienia, powstałe uczulenia – po depilacji laserowej wszystkie te trudności znikają.


W Perfect Estetic przeprowadzamy depilację całego ciała, dedykujemy swoją ofertę zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Metoda ta jest w pełni bezpieczna. Cały proces polega na zastosowaniu intensywnego skumulowanego strumienia światła w miejscach, z których chcemy usunąć włosy. Laser uszkadza cebulki, ale nie wpływa w żaden sposób na organizm człowieka. Laserowa depilacja wyklucza inwazyjne efekty uboczne, takie jak blizny, przebarwienia oraz wrastanie włosów. Trwałe efekty są osiąganie po kilku seriach zabiegów na daną partię ciała. Wówczas można się cieszyć niebywałym efektem długi czas.
 

Laserowa depilacja – Kraków

Depilacja laserowa jest rodzajem foto depilacji, polegającej na usuwaniu owłosienia wiązkami światła, wnikającymi w głąb skóry. W ten sposób niszczona jest cebulka włosa oraz jej korzenie. Energia wytwarzana przez laser jest absorbowana przez barwnik włosa, czyli melaninę, która po przemianie w energię termiczną, niszczy nieodwracalnie cebulkę włosa – proces ten nazywany jest fototermolizą selektywną. To prowadzi do uwęglenia komórek macierzystych włosa.

Rezultat laserowej depilacji zależy od mocy i czasu trwania impulsu świetlnego, co jest niezależne od rodzaju skóry oraz budowy włosa. Systematyczne powtarzanie zabiegu powinno się odbywać w odstępie od czterech do dziesięciu tygodni. Seria musi liczyć kilka zabiegów, co jest spowodowane tym, że laser oddziałuje jedynie na włosy znajdujące się w fazie wzrostu, natomiast część owłosienia znajduje się w tym czasie w fazie uśpienia.

Naszą pracę wykonujemy przy użyciu innowacyjnej technologii – stosujemy laser diodowy LightSheer Duet, stanowiący najbardziej skuteczne, bezpieczne i jakościowe urządzenie dostępne na rynku branży beauty. Jego działanie jest trzy razy szybsze od pozostałych modeli, składa się on z dwóch głowic do depilacji, które dokładniej oraz bardziej precyzyjnie likwidują włoski z dowolnych partii ciała.

Kraków depilacja laserowa – przebieg zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu klient zawsze udaje się na konsultacje, podczas których kosmetolog przeprowadza wywiad. Dzięki niemu może ocenić stan, w którym znajduje się aktualnie skóra, jaki jest jej typ, jaki jest rodzaj włosa. Od tych czynników zależy dobranie właściwych parametrów lasera. Pacjent, u którego nie ma przeciwwskazań do wykonania zabiegu, może podjąć próbę laserową, by sprawdzić działanie tej metody. Ponadto, klient wypełnia ankietę, informując o stanie swojego zdrowia, przebytych chorobach oraz przyjmowanych lekach.

Sam proces depilacji może trwać od kilku do kilkudziesięciu minut – wszystko zależy od depilowanego obszaru. Wybrane części ciała naświetlane są niewielką wiązką światła. Laser przykładany jest bezpośrednio do skóry, nie pomijając żadnej części z wybranego obszaru. Stosowany przez nas laser medyczny diodowy LightSheer nie wywołuje żadnych niekomfortowych odczuć. Mimo to na życzenie klienta można  zastosować zimne okłady lub zimne powietrze, minimalizujące swędzenie czy mrowienie, występujące podczas zabiegu.

W naszym gabinecie na życzenie klienta wykorzystujemy zewnętrzne urządzenie, które schładza zimnym powietrzem depilowany laserowo obszar. Głowa lasera LightSheer posiada swój własny wbudowany system schładzający, jednak podczas opracowywania bardziej wrażliwych części ciała, jak np. okolice bikini, warto użyć dodatkowego urządzenia chłodzącego, które znacząco zmniejsza dyskomfort, dzięki czemu zabieg staje się bardziej znośny.

Depilacja laserowa Kraków – części ciała poddawane zabiegowi

Laserowa depilacja wykonywana w naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie obejmuje stosowanie zabiegów na całym ciele. Z tej skutecznej metody korzystają nie tylko kobiety, ale również coraz częściej mężczyźni. Duża wygoda, codzienny komfort, idealnie gładka skóra oraz zapewnione bezpieczeństwo i największa skuteczność spopularyzowały ten rodzaj depilacji. Nasze usługi obejmują:

 • Laserową depilację w Krakowie całych nóg (łydki, uda, kolana, stop)

  Codzienne golenie nóg, poświęcany na to czas oraz pieniądze na niezbędne produkty kosmetyczne, podrażnienia, wrastające włoski, powodujące zaczerwienienia oraz stany zapalne na skórze – to częste dolegliwości związane usuwaniem włosów tradycyjnymi maszynkami, których można uniknąć, decydując się na laserowy zabieg usuwania owłosienia. Cały jednorazowy proces trwa około godziny, a efekt idealnie gładkich nóg jest uzyskiwany po serii kilku spotkań. Depilacja nóg jest wykonywana przy wykorzystaniu dużej głowicy HS. Mniejsze partie ciała i trudno dostępne miejsca wymagają użycia małej głowicy ET, są to stopy, okolica wokół kostek, włosy na palcach.

 • Laserową depilację w Krakowie łydek (łydki, kolana, stopy)

  To najchętniej wybierany zabieg w naszym salonie. Łydki oraz kolana są najczęściej odsłaniane, dlatego to właśnie ta część ciała jest regularnie depilowana. Zabieg depilacji obejmuje pracę na łydkach, kolanach oraz stopach. Podczas jego wykonywania przód łydek, ich tył i kolana naświetlane są przy zastosowaniu głowicy lasera LightSheer HS. Stopy, czyli okolice wokół kostek, palce oraz wierzch stopy naświetlane są mniejszą i bardziej precyzyjną głowicą ET. Zabieg ten trwa krócej, średnio od 20 do 30 minut.

 • Laserową depilację w Krakowie ud (uda, kolana)

  Depilacja laserowa ud obejmuje również usuwanie owłosienia z kolan. Zabieg jest wykonywany przy użyciu większej głowicy HS. Uda i kolana są naświetlane bardzo dokładnie, urządzenie jest przykładane do każdej części depilowanego obszaru. Zabieg nie powoduje dużego dyskomfortu. Skóra ud nie jest tak wrażliwa, jak inne partie. Mimo to głowica lasera wytwarza podciśnienie zasysa fald skóry, który zmniejsza uczucie pieczenia niemalże do zera.

 • Laserową depilację w Krakowie bikini damskiego

  Wyróżniamy dwa rodzaje przeprowadzanej depilacji bikini:

  • depilacja laserowa linia bikini – usuwanie owłosienia z okolic intymnych wystających poza linie bielizny,
  • depilacja laserowa bikini głębokie - całkowita depilacja okolic intymnych: wzgórka łonowego, warg sromowych, okolic pachwin,
  • depilacja laserowa bikini brazylijskie – usuwanie zbędnego owłosienia z linii pachwin i głębiej, do ustalonej z klientem głębokości oraz w razie życzenia linię pomiędzy pośladkami.
 • Laserową depilację w Krakowie klatki piersiowej

  Depilacja klatki piersiowej jest najbardziej popularna wśród mężczyzn. Podczas zabiegu owłosienie jest usuwane z klatki piersiowej pomijając ciemniejszą skórę sutków. Długość zabiegu zależy od partii ciała, która jest depilowana. Jedno spotkanie trwa średnio od 20 do 30 minut. Do pracy wykorzystuje się większą głowicę laserową (HS) oraz mniejszą (ET). By osiągnąć efekt idealnie gładkiej skóry pozbawionej włosów, zabieg należy powtórzyć kilkakrotnie, w odstępie 10 tygodni.

 • Laserową depilację w Krakowie brzucha

  Wszystkie włoski znajdujące się poza obszarem linii białej, kwalifikują się do depilacji brzucha. Wyjątkiem jest bardzo delikatne owłosienie, czyli jasny meszek, który znajduje się na powierzchni brzucha. Ten nie może zostać usunięty laserem, ponieważ nie przyniesie to zamierzonego skutku. Zabiegowi poddawane są grubsze i ciemniejsze włosy.

 • Laserową depilację w Krakowie pośladków

  Niechciane owłosienie pojawia się również na pośladkach, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Przylegająca odzież oraz siedzący tryb pracy bardzo często powodują powstawanie zapalenia okołomieszkowego na pośladkach oraz wyprysków, zmian zapalnych i przebarwień. W takich przypadkach zalecamy zdecydować się na depilację laserową pośladków. Całość trwa od kilkunastu od 30 minut. Polega na przykładaniu urządzenia LightSheer z dużą głowicą HS. Zabieg bardzo często jest pogłębiany o depilację bikini.

 • Laserową depilację w Krakowie pleców lub tylko wybranych części pleców

  Na depilację laserową pleców decydują się kobiety i mężczyźni. Niekiedy, przez zaburzoną gospodarkę hormonalną lub obciążenia genetyczne, silne owłosienie pleców pojawia się również u Pań. Zabieg depilacji pleców może obejmować całą ich powierzchnię lub tylko wybrane części. Podczas pracy naświetlane są dokładnie miejsca, z których usuwane są włosy dużą głowicą HS. Całość trwa od 15 do 30 minut. W trakcie można zastosować znieczulenie w postaci chłodnego nadmuchu.

 • Laserową depilację w Krakowie pach

  To kolejny bardzo popularny zabieg depilacji laserowej, który trwa zaledwie kilka minut. Podczas pracy wykorzystywana jest większa głowica lasera HS. By uzyskać odpowiedni efekt, należy skorzystać z depilacji kilka razy, w zależności od włosów i fazy ich wzrostu. Między poszczególnymi spotkaniami w serii należy zachować odstęp od 8 do 12 tygodni.

 • Laserową depilację w Krakowie linii białej

  Jest to charakterystyczna linia sięgająca od pępka aż do owłosienia łonowego. Zabieg jest dedykowany kobietom oraz mężczyznom. Do naświetlania tej okolicy stosowana jest duża głowica lasera HS, która pozwala na szybkie wykonanie pracy. Całość zajmuje najczęściej od 3 do 5 minut. Pozbycie się owłosienia z tej partii wymaga przebiegu około 6 zabiegów, co przyniesie efekt idealnie gładkiej skóry na długie lata. Przygotowując się do depilacji laserowej linii białej, należy usuwać włosy żyletką lub przycinać je niewielkimi nożyczkami. Trzeba zrezygnować z wosku lub pęsety.

 • Laserową depilację w Krakowie okolic brodawek

  Okolice brodawek również niekiedy pokryte są owłosieniem u kobiet i u mężczyzn. Włoski z tej okolicy usuwane są laserem z dużą głowicą HS lub mniejszą ET. Podczas zabiegu może być  wykorzystane jznieczulenie, czyli zimny nadmuch powietrza, wydobywający się  z dodatkowego urządzenia zewnętrznego.

 • Laserową depilację w Krakowie rąk i dłoni

  Dłonie, ręce oraz przedramiona są coraz częściej depilowane. Te części ciała są prawie zawsze eksponowane, szczególnie w okresie wiosennym oraz letnim. Dlatego chętnych na zabiegi usuwające owłosienie z tych partii przybywa. Seria kilku spotkań wystarcza do całkowitego usunięcia włosków. Do opracowania dłoni i palców wykorzystywana jest mniejsza i bardziej precyzyjna głowica lasera ET, natomiast pozostałe części rąk naświetlane są laserem HS. Całość trwa od 15 do 30 minut.

 • Laserową depilację w Krakowie szyi

  Grube i ciemne włosy na szyi najczęściej pojawiają się u mężczyzn, choć zdarzają się one również u kobiet. U Panów okolica ta porasta trudnym do ogolenia owłosieniem, często powodującym zapalenia skórne, wówczas warto zastosować laser, który w komfortowy i skuteczny sposób pozbędzie się włosków na kilka lat. Zabiegi trwają zazwyczaj kilkanaście minut i są powtarzane do 6 lub 8 tygodni.

 • Laserową depilację w Krakowie karku

  Jest to powierzchnia zaczynająca się od linii włosów do końca tylnej szyi. Części te są opracowywane głowicami mniejszymi ET oraz większymi HS. Przed podejściem do zabiegu warto udać się do fryzjera w celu ogolenia tych partii kilka dni przed przystąpieniem do depilacji laserowej.

 • Laserową depilację w Krakowie wąsika/górnej wargi

  Wiele kobiet boryka się z problemem niechcianych włosków na twarzy. Ciemniejszy wąsik może pojawiać się jedynie nad kącikami ust lub na całej długości. Wosk, pęseta czy żyletka nie dadzą efektu tak gładkiej skóry, a owłosienie po chwili znów zacznie się pojawiać. Dopiero depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się włosów z tej okolicy. W naszym gabinecie stosujemy laser LightSheer i precyzyjną, niewielką głowicę ET, która nie tylko usuwa owłosienie, ale jednocześnie chłodzi daną partię ciała dzięki nowoczesnemy systemowi zimnej końcówki, zapewniając tym samym znieczulenie.

 • Laserową depilację w Krakowie twarzy (gówna warga, broda, policzki, baki)

  Włosy na twarzy zajmują najczęściej policzki, brodę, podbródek, górną wargę oraz baki. Na zabiegi usuwania laserem tych części ciała umawiają się mężczyźni i niekiedy kobiety. W przypadku Pań zapis na zabieg warto poprzedzić wizytą u endokrynologa lub/i ginekologa, którzy sprawdzą prawidłowość pracy hormonów. Wysoki poziom testosteronu lub choroby związane z tarczycą mogą pobudzać włosy do wzrostu w nietypowych dla kobiety partiach ciała. Laserowa depilacja twarzy przebiega przy użyciu większej głowicy HS (broda, szyja, policzki, baki) oraz mniejszej ET (górna warga, broda). Zabieg trwa od 15 do 20 minut.

Depilacja laserowa urządzeniem LightSheer

Depilacji laserowej w Perfect Estetic w Krakowie dokonujemy wykorzystując laser LightSheer® Duet™. Jest to urządzenie medyczne amerykańskiej firmy Lumenis, od wielu lat cieszące się dużą popularnością wśród najlepszych gabinetów kosmetycznych. Sprzęt ten jest uznany za najlepszy i najbardziej skuteczny w usuwaniu zbędnego owłosienia z różnych partii ciała. Jego działanie jest trzy razy szybsze w porównaniu do innych urządzeń, dzięki czemu cieszy się on wciąż niemalejącym zainteresowaniem.

Przebieg laserowej depilacji z wykorzystaniem LightSheer® Duet™

Wiązka światła lasera LightSheer wpływa na melaninę znajdującą się w barwniku włosa. Jej bezpośrednie działanie przebija się do mieszka włosowego i pochłania jego barwnik, czyli właśnie melaninę. Skutkiem tego cebulki włosa trwale obumierają. Laser nie wpływa na pozostałe tkanki, jedynie na cebulki włosa, dzięki czemu daje gwarancję bezpieczeństwa.

Depilacja laserowa tym urządzeniem jest precyzyjna, dzięki możliwości zastosowania głowic o różnych wielkościach – mniejszej ET i większej HS. Podczas zabiegów niekiedy możliwe jest odczucie delikatnego dyskomfortu, co jest minimalizowane przez zimne kompresy, wydostające się z głowicy lasera.

Skuteczność depilacji laserowej z LightSheer® Duet™

Laser LightSheer z powodzeniem usuwa włosy nawet z trudno dostępnych miejsc. Głowice tego urządzenia idealnie dopasowują się do kształtu wybranych partii ciała, co powoduje, że wszystkie włosy pojawiające się w danej części, ulegają trwałemu zniszczeniu.

 • Mała głowica ET – jej wymiary to 9mm x 9mm. Ta część służy do depilacji laserowej mniejszych części ciała, np. górna warga, dłonie, palce, bikini. Głowica ta posiada małe okienko i jest wykorzystywana do usuwania włosków z trudno dostępnych miejsc. Urządzenie to podczas aktywności wytwarza trzy impulsy energetyczne na jedną sekundę o gęstości energii do 100L/cm2. Końcówka szafirowa głowicy to miejsce na system chłodzący, który działa znieczulająco na wybrane części ciała. Jest to najlepsza tego typu maszyna, gwarantująca najwyższą dotychczas skuteczność depilacji.
 • Duża głowica HS – jej wymiary to 22mm x 35mm. Ta część służy do depilacji nóg, pleców, brzucha. Większa głowica powoduje, że laser jest jeszcze bardziej skuteczny i bardziej efektywnie usuwa niechciane włoski. Ten element stanowi połączenie większego okienka zabiegowego oraz podciśnienia. Podczas zabiegu głowica ta zasysa skórę, co pozwala na bardzo szybką oraz niemalże bezbolesną depilację laserową. Duża powierzchnia tej części pozwala na wykonanie mniejszej ilości impulsów i jednocześnie uzyskanie skróconego czasu zabiegu, szczególnie na łydkach i udach.

Włosy na ciele niszczone są partiami, dlatego przeprowadzenie jednego zabiegu nie wystarczy, by uzyskać efekt gładkiej skóry bez odrastającego owłosienia. Na pierwszym spotkaniu uszkadzanych jest około 20% włosów danej partii ciała. Włosy te znajdują się wówczas w fazie aktywnego wzrostu. Najlepsze rezultaty osiąga się po około 5-6 zabiegach. Nie mogą one być wykonywane zaraz po sobie, należy zachować odstęp między depilacją, od 6 do nawet 12 tygodni. Systematyczność jest konieczna do uzyskania upragnionych i najbardziej właściwych efektów.

Według badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych obie głowice mają bardzo zbliżoną skuteczność działania.

Fazy wzrostu włosa a depilacja laserowa

Ilość zabiegów depilacji laserowej zależy od fazy wzrostu włosa. Owłosienie rośnie cyklicznie, co oznacza, że gdy część włosów rośnie, inna część pozostaje uśpiona. Metoda depilacji laserowej wpływa jedynie na włosy w fazie wzrostu, ponieważ tylko wtedy impuls lasera przenosi się na cebulki i mieszki włosowe. Fazy wzrostu określają cykl życia włosa, który obejmuje wzrost, uśpienie oraz obumieranie:

 • Anagen – to pierwsza faza z całego cyklu wzrostu włosa. To w tej fazie owłosienie najlepiej reaguje na wiązki świetlne wytwarzane przez laser do depilacji LightSheer. W tym momencie cebulka jest otwarta, włos osiąga całkowitą długość, co przekłada się na możliwość przeprowadzenia prawidłowego zabiegu depilacji i osiągnięcie najlepszych rezultatów.
 • Katagen – to druga faza cyklu wzrostu włosa. Jest to moment przejściowy, kiedy włos jest uwalniany z brodawki i stopniowo przesuwa się ku górze. W tym momencie zatrzymywane są wszystkie zachodzące procesy rozrodcze.
 • Telogen – to trzecia i ostatnia faza włosa, nazywana momentem spoczynku. W tym czasie włosy martwieją, a następnie wypadają.

Depilacja laserowa Kraków – jak przygotować się do zabiegu?

Właściwe przygotowanie się do zabiegu laserowej depilacji w naszym gabinecie w Krakowie pozwoli w szybki sposób osiągnąć upragnione efekty. Stosowanie się do poszczególnych zaleceń powinno być wdrażane już nawet miesiąc przed planowanym spotkanie w salonie kosmetycznym. Dlatego tak ważne jest szczegółowe omówienie planu serii depilacji przed rozpoczęciem zabiegów. Na przygotowania wpływa rodzaj włosa, jego grubość oraz kondycja zdrowia. Są jednak stałe elementy, których każdy zainteresowany depilacją laserową musi przestrzegać.

 • Bezpośrednio przed depilacją laserową należy zgolić owłosienie żyletką z miejsca, które ma zostać poddane zabiegowi.
 • Skóra musi być odpowiednio nawilżona i pozbawiona podrażnień. Przed zabiegiem warto stosować kremy i wypijać dużą ilość wody. Korzystne będą natłuszczające kosmetyki, tzw. emolienty.
 • Owłosienie nie może być wyrywane pęsetą lub usuwane woskiem i depilatorem przez 8 tygodni przed depilacją laserową.
 • Przez 4 tygodnie przed zabiegiem należy zrezygnować ze stosowania maści z witaminą A, C, kwasami owocowymi oraz kosmetyków z obecnością retinoidów w miejscach, w których ma być wykonywany zabieg usuwania zbędnego owłosienia.
 • Należy zrezygnować ze stosowania peelingów przez minimum 7 dni wcześniej.
 • W przypadku stosowania terapii doustnej z retinoidami należy wstrzymać ją pół roku między pierwszym i ostatnim zabiegiem laserowej depilacji.
 • W przypadku stosowania leków i ziół światło uwrażliwiających, czyli fotooksycznych oraz foto alergicznych należy wstrzymać się od ich zażywania na minimum 7 dni przed planowanym zabiegiem.
 • Wszelkie infekcje bakteryjne, grzybicze oraz wirusowe uniemożliwiają wykonanie depilacji laserowej - w razie ich wystąpienia należy odczekać miesiąc po ustąpieniu, by przystąpić do zabiegu.
 • Przed zabiegiem należy zrezygnować z opalania na 4-6 tygodni.
 • Bezpośrednio przed depilacją skóra powinna być ogolona, odświeżona i pozbawiona kremów i innych kosmetyków.
 • Przed depilacją laserową twarzy należy zrezygnować z usuwania mechanicznego włosów przez minimum 6 tygodni.
 • Przed laserową depilacją należy zrezygnować z leków przeciwbólowych na 2 dni przed zabiegiem. Jedynym lekiem, który można przyjmować bez ograniczeń jest Apap, ponieważ nie ma on właściwości światło uczulających.
 • Na 2 dni przed planowaną depilacja należy zrezygnować również z leków rozrzedzających krew, czyli z Aspiryny, Polopiryny oraz Acardu i kwasu salicylowego.
 • Depilacja laserowa nie jest wykonywana osobom z osłabionym organizmem. Przy przeziębieniu i stanach zapalnych należy zrezygnować z zabiegu. Przyczyną jest także zażywanie leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych oraz przeciwgorączkowych.
 • Osoby po operacji i znieczuleniu ogólnym muszą odczekać 3 miesiące, by móc skorzystać z zabiegu laserowej depilacji. Miejsce, które było leczone, musi być całkowicie wygojone.
 • Także znieczulenie miejscowe wymaga przeczekania, w tym wypadku wystarczy 7 dni zwłoki. Miejsce leczone musi być całkowicie wygojone.
 • Po odbyciu szczepienia należy odczekać 2 tygodnie, zanim przystąpi się do depilacji laserem.
 • Przy zakończeniu kuracji antybiotykowej należy odczekać 2 tygodnie, by móc skorzystać z zabiegu depilacji.
 • W pierwszych dniach miesiączki, kiedy krwawienie jest najbardziej obfite, należy zrezygnować z depilacji laserowej.

Depilacja laserowa w Krakowie – postępowanie po zabiegu

Zaraz po zabiegu skóra wymaga właściwej pielęgnacji i ochrony. Jej struktura, poprzez ingerencje wiązek światła, jest bardziej wrażliwa. Po depilacji laserowej:

 • należy unikać opalania przez 2 tygodnie. W tym czasie warto korzystać z dodatkowej ochrony filtrów w kremach o SPF 50,
 • należy zachować odstęp między kolejnymi zabiegami, średnio jest to czas 6 tygodniowy,
 • po skorzystaniu z zabiegów depilacji twarzy nie poleca się stosowania podkładów, bo to może w konsekwencji doprowadzić do powstania bolesnych podrażnień,
 • bezpośrednio po depilacji nóg, rąk czy bikini należy nosić zwiewne, delikatne ubrania. Obcisła odzież może również podrażniać i dodatkowo nie przepuszcza powietrza, które łagodzi skórę po zabiegu,
 • może pojawić się czasowy obrzęk oraz delikatne zaczerwienienie, co jest zupełnie normalnym objawem, ustępującym już po kilku dniach od przeprowadzonego zabiegu. W tym czasie warto:
  • myć skórę żelem bezmydłowym, mleczkiem bezalkoholowym oraz tonikiem,
  • zrezygnować z antyperspirantów, w przypadku depilacji laserowej pach,
  • używać zasypek, kremów, maści – Alantan, Bepanthen, Dermopanthen,
  • delikatnie osuszać skórę, nie podrażniać jej tarciem ostrym ręcznikiem,
  • kosmetyki złuszczające przywrócić dopiero po 2 tygodniach od zabiegu.

Laserowa depilacja w Krakowie – przeciwwskazania

Depilacja laserowa, podobnie jak inne zabiegi wykonywane w gabinetach kosmetycznych, nie może być wykonywana w pewnych okolicznościach. Do przeciwwskazań do zabiegu należą:

 • choroby nowotworowe,
 • stosowanie indywidualnej terapii hormonalnej – hormony światło uczulające,
 • choroby pęcherzowe skóry oraz foto dermatoza,
 • łuszczyca, bielactwo oraz Reticularis, czyli skóra marmurkowa,
 • padaczka (względnie),
 • skłonności do bliznowców oraz przebarwień (względnie),
 • ciąża oraz karmienie dziecka,
 • opalona skóra,
 • włosy siwe, w kolorze rudym oraz blond,
 • skóra podrażniona depilacją woskiem, depilatorem lub pęsetą,
 • opryszczki, zmiany wirusowe i bakteryjne,
 • cukrzyca z powikłaniami,
 • rozrusznik serca,
 • niedawne zabiegi chirurgiczne,
 • pokrzywka świetlna,
 • toczeń,
 • łuszczyca.

Tatuaże, brodawki, pieprzyki i inne zmiany skórne powinny być osłonięte podczas depilacji laserowej oraz omijane przez laser. W razie jakichkolwiek wątpliwości warto przedyskutować wszystko z osobą wykonującą zabieg.

Laserowa depilacja w Krakowie – wskazania

Każdy, kto nie boryka się problemami uniemożliwiającymi wykonanie zabiegu depilacji laserowej, może się na to zdecydować. Codzienne golenie owłosienia, woskowanie, korzystanie z depilatora skutkuje w podrażnieniach, czego można uniknąć przy depilacji laserowej. W przypadku regularnego usuwania włosów warto rozważyć laserową depilację, zapewniającą gładką skórę wybranych partii ciała na bardzo długo. Nadmierne owłosienie, pojawiające się zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, bardzo często tworzy nieestetyczny wygląd i stanowi źródło kompleksów. Do wskazań do depilacji laserowej należą różnego rodzaju dolegliwości dermatologiczne:

 • zapalenie mieszków włosowych (może doprowadzić do powstania przebarwień na ciele),
 • pojawiające się stany zapalne w miejscu wzrostu włosków,
 • wysypki skórne widoczne bezpośrednio po goleniu (mogą doprowadzić do figówek i czyraków),
 • wrastające włoski i duże oraz częste podrażnienia po goleniu,
 • hirsutyzm, czyli podwyższony poziom androgenów u kobiet, powoduje wzrost szorstkich, ciemnych i bardzo grubych włosów w miejscach, typowych dla owłosienia męskiego. Tego typu włos jest trudny do samodzielnego usunięcia, szczególnie z twarzy. Depilacja laserowa twarzy musi odbywać się w serii kilku zabiegów, by móc osiągnąć zadowalający efekt. Wynikiem tego typu zabiegów jest znaczna redukcja niechcianego owłosienia, a pozostałe włoski stają się bardziej delikatne, jaśniejsze i zdecydowanie wolniej rosną.

Skuteczność depilacji laserowej

Skuteczność depilacji laserowej wykonywanej w naszym gabinecie w Krakowie jest bardzo wysoka. Wykorzystanie innowacyjnej technologii, odpowiednie podejście do klienta i profesjonalna obsługa pozwalają uzyskać wymarzony efekt już po kilku przeprowadzonych zabiegach. Są czynniki, które ułatwiają lub utrudniają osiągnięcie odpowiedniego rezultatu.

 • Kolor włosów – melanina odpowiedzialna za kolor włosów ma ogromny wpływ na to, co można osiągnąć po depilacji laserowej. Ciemne włosy dużo lepiej ulegają zniszczeniu niż jasne, ponieważ na nie laser lepiej oddziałuje. Włosy blond i inne jasne odcienie charakteryzują się obecnością małej ilości melaniny, przez co zabieg staje się mniej skuteczny.
 • Kolor skóry – kolor naszej skóry również wpływa na działanie lasera. Im jaśniejsza karnacja, tym większe bezpieczeństwo podczas zabiegu. Opalona skóra może pochłaniać wiązkę lasera urządzenia i wpływać również na melaninę skóry, dlatego osoby ze świeżą opalenizną nie mogą stosować depilacji laserowej. Osoby z naturalnie ciemną karnacją mogą korzystać z zabiegów depilacji laserem, jednak ze względu na większy kontrast między skórą a włosem potrzebna będzie większa ilość powtórzeń.
 • Ilość wykonanych zabiegów – liczba niezbędnych do realizacji sesji jest zależna od kilku czynników (predyspozycji indywidualnych, jakości i koloru włosa, części ciała, z którego usuwane jest owłosienie). Włosy można usuwać metodą depilacji laserowej jedynie w fazie wzrostu. W różnych częściach ciała tylko pewien procent włosów będzie akurat w tej fazie, dlatego przy jednym zabiegu niemożliwym jest pozbycie się wszystkich włosów. Najczęściej seria zabiegów obejmuje od 4 do 5 spotkań, w wybranych partiach skóry nawet 6 lub 7.
 • Stosowanie się do zaleceń – dokładne stosowanie się do zaleceń osoby przeprowadzającej zabieg depilacji laserowej to klucz do sukcesu. Brak właściwej pielęgnacji, brak regularności sesji oraz zlekceważenie poleceń poprzedzających zabieg może wiele utrudnić, a nawet przysporzyć problemów.
 • Rodzaje stosowanych urządzeń – najbardziej skuteczny, polecany przez specjalistów, jest diodowy laser medyczny LightSheer® Duet™. Dzięki obecności dwóch głowic o różnej wielkości możliwe jest dotarcie nim w wiele trudno dostępnych miejsc i tym samym usunięcie owłosienia z każdego obszaru. Jest to wyrób medyczny, a więc daje on gwarancję nie tylko niezawodności, ale także bezpieczeństwa. Jest on dostępny w niemalże każdym odpowiednio funkcjonującym gabinecie, specjalizującym się w depilacji laserowej.
 • Przeszkolony personel – nawet najlepszy sprzęt musi być obsługiwany przez profesjonalny i odpowiednio przeszkolony personel. Ten zatroszczy się o właściwą kwalifikacje pacjenta do zabiegu, po dokonaniu analizy i przeprowadzeniu ankiety dobierze optymalne parametry. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników, posiadających wykształcenie i umiejętności na najwyższym poziomie. Dzięki temu możemy zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.
 • Zaburzenia hormonalne – źle działająca gospodarska hormonalna może obniżać skuteczność depilacji laserowej. W tego rodzaju przypadłościach warto początkowo dokładnie określić poziom hormonów, dokonując właściwych badań, wdrożyć leczenie, a dopiero po tym, można udać się na zabieg depilacji.

Czy laserowa depilacja usuwa owłosienie na zawsze?

Każdy organizm, tak samo, jak rodzaj włosa, jest inny. Dlatego każdy zabieg depilacji laserowej może się od siebie różnić. Ma to także przełożenie na reakcje skóry na laser i to, czy efekt utrzyma się na zawsze. Według przeprowadzanych badań w 95% włosy usunięte medycznym laserem diodowym już nigdy nie odrastają. Liczba zabiegów zawsze powinna wynosić więcej niż jeden, efekt końcowy zależy również od ilości sesji w serii. Dużą rolę odgrywa specjalista, ponieważ to on dobiera ilość zabiegów oraz sposób ich przeprowadzenia.

Gdy laserowa depilacja jest właściwie przeprowadzona, niepotrzebne owłosienie powinno zostać usunięte na stałe. Włosy nie powinny już pojawiać się ponownie. Niekiedy jednak, po upływie czasu, pojawiają się pojedyncze, małe włoski – wtedy warto umówić się na zabieg uzupełniający. Zazwyczaj dochodzi do tego po 2 lub 3 latach.

Czy depilacja laserowa boli?

Laserowa depilacja przeprowadzana w naszym gabinecie w Krakowie nie sprawia dużego dyskomfortu, niezależnie od depilowanej części ciała. Medyczny laser diodowy, z którego korzystamy, wytwarza chłodny strumień powietrza, który aktywuje się w chwili działania wiązki laserowej. Dodatkowo posiadamy osobne urządzenie znieczulające, które ochładza partię ciała, z której usuwane jest niechciane owłosienie.

Ból odczuwany podczas zabiegów jest kwestią trudną do opisania, ponieważ jest osobisty i uzależniony od indywidualnego progu bólu. U niektórych klientów jest on odczuwany jako nieco bolesny, u innych jako zupełnie bezbolesny. Innowacyjne urządzenia dostępne w najlepszych gabinetach pozwalają na wykonanie w pełni bezpiecznego zabiegu o zminimalizowanym odczuciu bólu. Dzięki systemom chłodzenia skóra nie nagrzewa się przez laser i tym samym zredukowane zostaje ryzyko poparzenia. Wszelkie obawy warto omówić ze specjalistą podczas konsultacji przygotowujących do przeprowadzenia pierwszego zabiegu depilacji laserowej – ten z pewnością udzieli odpowiednich porad i tym samym pozwoli pozbyć się wszelkich zmartwień.

Depilacja laserowa – zalety

Idealnie gładka skóra, duża oszczędność czasu i brak podrażnień to powody, dla których depilacja laserowa staje się coraz bardziej popularna. W naszym gabinecie w Krakowie każdego dnia przeprowadzamy zabiegi, które dają wiele satysfakcji i zadowolenia naszym klientom. Stosowanie jakościowych urządzeń oraz znieczuleń w postaci chłodnego strumienia powietrza, dodatkowo zachęca i pozwala podjąć decyzję o zabiegu depilacji. Wrażliwa i delikatna skóra depilowana mechanicznie bardzo szybko ulega podrażnieniom oraz różnym reakcjom alergicznym, czego można uniknąć, pozwalając sobie na trwałe usunięcie owłosienia poprzez depilację laserową. Podczas zabiegu odczuwalne jest zazwyczaj minimalne odczucie dyskomfortu, choć nie każdy tego doświadcza. Zaledwie kilka sesji zupełnie wystarcza, by na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

Laserowa depilacja jest świetnym i często jedynym rozwiązaniem dla osób zmagających się z żylakami oraz pajączkami – dla nich korzystanie z wosku, depilatora czy pasty cukrowej jest zbyt inwazyjne i może przyczynić się do powstawania podrażnień.

Depilacja laserowa wykonywana w profesjonalnych gabinetach jest jedynym sposobem na stałe usunięcie owłosienia, przez trwałe uszkodzenie macierzy mieszków włosowych.

Depilacja laserowa Kraków – standard zabiegów w Perfect Estetic

Nasze doświadczenie opiera się na wieloletniej pracy z klientami w różnych obszarach. Dokonujemy wielu zabiegów, mający na celu poprawić komfort, wygląd i życie pacjentów. W codziennej pracy wykorzystujemy innowacyjne technologie, sprawdzone urządzenia, medyczne sprzęty oraz najlepsze z dostępnych na rynku kosmetyki. Najważniejszą dziedziną jest dla nas depilacja laserowa. Z naszych usług korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dzięki dostępności coraz to lepszych urządzeń chętniej decydujemy się na pewne korekty urodowe, poprawiające jakość naszego funkcjonowania. W naszym gabinecie znajdującym się w Krakowie do zabiegów depilacji laserowej, wykorzystujemy dwa medyczne lasery diodowe, Light Sheer Duet amerykańskiej firmy Lumenis, która daje gwarancję niezawodności i sprawności laserów. Terminy oczekiwania na zabieg nie są bardzo długie, dostosowujemy swój grafik do potrzeb naszych klientów i zawsze ustalamy serie zabiegów tak, by zachować właściwy między nimi odstęp.

Nasz personel to ludzie z dużą wiedzą, doświadczeniem i ogromnym zainteresowaniem. Dzięki właściwemu podejściu służą oni pomocną radą, zawsze dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Ceny zabiegów w naszym salonie są konkurencyjne i niskie – dokładamy wszelkich starań, by mogło do nas trafić szerokie grono osób. Zachęcamy Państwa do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.

Co ważne, każdy zabieg depilacji laserowej wymaga stosowania zarówno przez osobę wykonującą sesję, jak i klienta, okularów ochronnych.

Depilacja laserem Light Sheer Duet - oferta cenowa

PROMOCJA 

 PROMOCJA  NA DEPILACJE LASEROWĄ 4+1 GRATIS!

Wykup promocyjny pakiet 4 zabiegów a 5-ty zabieg na ta samą partie ciała otrzymasz GRATIS!

 

W pakietach gwarancja najniższej ceny w Krakowie na depilacje laserową light Sheer.

Depilacja laserowa w Krakowie - Cena

Okolica zabiegowa       Cena

Pakiety* i promocje.

+ 1 GRATIS

Wąsik 89 zł 4 zabiegi: 299 zł
Pachy 89 zł 4 zabiegi: 299 zł
Linia bikini** 99 zł 4 zabiegi: 319 zł
Bikini głębokie*** 180 zł 4 zabiegi:599 zł
Bikini brazylijskie**** 190 zł 4 zabiegi: 699 zł
Łydki z kolanami 190 zł 4 zabiegi: 649 zł
Uda z kolanami 190 zł 4 zabiegi: 649 zł
Nogi ( łydki, kolana, uda ) 379 zł 4 zabiegi: 1200 zł
Broda i podbródek 90 zł 4 zabiegi: 320 zł
Baki 89 zł 4 zabiegi: 299 zł
Policzki 89 zł 4 zabiegi: 299 zł
Twarz ( wasik, broda, policzki, baki) 190 zł 4 zabiegi: 690 zł
Uszy 89 zł  
Przedramiona 90 zł 4 zabiegi: 320 zł
Ramiona 90 zł 4 zabiegi: 320 zł
Całe ręce 179 zł 4 zabiegi: 600 zł
Plecy 349 zł 4 zabiegi: 949 zł
Brzuch 179 zł 4 zabiegi: 549 zł
Tors 189 zł 4 zabiegi: 650 zł
Pośladki 189 zł 4 zabiegi: 650 zł
Brodawki sutkowe 90 zł 4 zabiegi: 320 zł
Stopy 90 zł  4 zabiegi: 320 zł
Szyja 100 zł 4 zabiegi: 350 zł

 Partia niestandardowa np. cześć pleców,

brzuch, ud, łydek, dłonie, stopy

 od 99 zł  4 zabiegi: 360 zł

Całe ciało

(dowolne partie ciała depilowane podczas 1 wizyty)

* depilacja nie obejmuje meskiej depilacji intymnej, okolic oczu oraz głowy

900 zł 4 zabiegi: 3200 zł

 

Promocyjne Pakiety łączone Light Sheer Duet

 • Nogi, pachy, linia bikini – 499 zł
 • Nogi, pachy, bikini głębokie lub brazylijskie – 569 zł
 • Uda lub łydki z kolanami, pachy, linia bikini – 349 zł
 • Uda lub łydki z kolanami, pachy, bikini głębokie lub brazylijskie – 429 zł
 • Całe ciało - dowolne części ciała depilowane podczas 1 wizyty - 900 zł

Bikini – zakres depilacji laserowej

 


Depilacja Laserowa dla mężczyzn Kraków - pakiety łączone na depilacje laserem medycznym Light Sheer Duet

Cena obejmuje 1 zabieg kilku partii ciała, depilacja wykonana podczas 1 wizyty - ceny promocyjne!

 • Plecy, Ramiona,Kark,Tors, Brzuch -  580 zł
 • Plecy, Ramiona,Tors, Brzuch -  555 zł
 • Plecy, Ramiona, kark -  420 zł

 Depilacja laserowa Kraków - Perfect Estetic

Skorzystaj z promocji, zarezerwuj wizytę - tel. 888 888 122

 

Zabiegi Depilacji Laserowej w gabinecie Perfect Estetic w Krakowie obecnie w promocyjnych cenach. Zapraszamy.

Depilacja laserowa Kraków

Depilacja laserowa w Krakowie – najczęściej zadawane pytania

 1. Depilacja laserowa Kraków – o czym się rozmawia podczas konsultacji?

  Przed konsultacją należy wypełnić ankietę i poinformować o przebytych chorobach, zażywanych lekach oraz zabiegach, które mogą mieć wpływ na wrażliwą skórę. Karta składa się również z pytań o dietę, suplementy oraz zioła, znajdujące się w codziennym jadłospisie. Podczas konsultacji padają pytania o wcześniejsze metody depilacji. W czasie pierwszego spotkania omawiane są przewidywane efekty, ilość zabiegów w serii, odstępy między spotkaniami oraz wykorzystywany laser i sposób jego działania. Na konsultacjach klient dowie się też, jaką pielęgnację powinien wdrożyć po zabiegach i czego unikać, by uzyskać jak najlepszy efekt.

 2. Depilacja laserowa Kraków – kiedy widoczne są pierwsze efekty po zabiegach?

  Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej wizycie. Zabiegi oczywiście trzeba powtarzać, by uzyskać idealnie gładką i pozbawioną owłosienia skórę, jednak już po pierwszym użyciu lasera włoski zaczynają się osłabiać, a te, które były w fazie aktywnego wzrost, zostały trwale uszkodzone i następnie są wypychane do góry – wtedy można je albo zgolić, albo pozostawić do wypadnięcia. Po dokonaniu całej serii zabiegów i upływie jakiego czasu, na skórze mogą pojawiać się delikatne, pojedyncze włoski – wówczas warto powtórzyć zabieg depilacji laserowej.

 3. Depilacja laserowa Kraków – dlaczego należy robić odstępy między zabiegami?

  Odstępy między zabiegami są konieczne, ponieważ włosy muszą znajdować się w fazie aktywnego wzrostu, by laser mógł na nie oddziaływać. Tylko część włosów znajduje się w tej fazie w tym samym momencie, pozostałe włosy są w fazie uśpienia lub obumierają. Dlatego krótkie odstępy między zabiegami mogą nie przynieść zamierzonego efektu. Podobnie zbyt długie odstępy – te także nie dadzą jakościowych rezultatów.

 4. Depilacja laserowa Kraków – co się stanie, gdy odstęp między zabiegami będzie zbyt długi?

  Depilacja laserowa zawsze obejmuje minimum 4 zabiegi. Jeden z nich usunie jedynie część włosów. Dlatego zbyt długa przerwa wydłuża całą serię zabiegów, co oznacza, że na wymarzony efekt gładkiej skóry pozbawionej owłosienia trzeba czekać zdecydowanie dłużej.

 5. Depilacja laserowa Kraków – czym jest zabieg przypominający?

  Depilacja permanentna usuwa ponad 90% całego owłosienia już na zawsze. Niestety, zdarza się tak, że po kilku latach zaczynają pojawiać się pojedyncze włoski, których warto się pozbyć, stosując depilację laserową przypominającą. Jest to zazwyczaj jeden do maksymalnie dwóch zabiegów na rok lub nawet rzadziej. Mimo dużej skuteczności tej metody depilacji, włosy na ciele człowieka rosną przez całe życie.

 6. Depilacja laserowa Kraków – czy można golić włosy po depilacji?

  Gdy wiązka światła wytworzona przez laser uszkadza cebulkę włosa, ta obumiera i już nie rośnie. Jest jednak wypychana ku górze, dlatego można sądzić, że włosy wciąż rosną. Tak naprawdę są one w czasie wypadania, wysuwają się bardzo powoli ze swoich mieszków włosowych i samodzielnie wypadają dopiero po upłynięciu dwóch tygodni. Do tego czasu bez żadnego problemu można usuwać włosy, goląc te partie ciała.

 7. Depilacja laserowa Kraków – czy aktywność fizyczna bezpośrednio po zabiegu jest zabroniona?

  Depilowane partie ciała są delikatnie naruszone przez laser i nieco bardziej wrażliwe, dlatego przez dwa dni warto nie podejmować wzmożonych wysiłków fizycznych. Skóra powinna mieć trochę czasu na właściwą regenerację, a najlepszy komfort można uzyskać, rezygnując z jakichkolwiek ćwiczeń. Ponadto, pot produkowany podczas większej aktywności zawiera mnóstwo bakterii, które podrażniają naruszone mieszki włosowe, które są bardziej wrażliwe na działania zewnętrzne. Może to w konsekwencji doprowadzić do powstania wysypki lub poważniejszej infekcji skóry.

 8. Depilacja laserowa Kraków – czy można stosować inny rodzaj depilacji między zabiegami?

  Między zabiegami można golić włosy wyłącznie maszynką. Depilacja przy użyciu wosku, pasty cukrowej, pęsety czy depilatora nie jest wskazana. Te metody powodują, że wyrywane są włoski razem z cebulkami, a przez to depilacja laserowa traci swój sens. Bez cebulek, wiązki światła tworzone przez laser nie uszkodzą trwale mieszków, a więc włosy wciąż będą odrastać.

 9. Depilacja laserowa Kraków – dlaczego nie można się opalać po zabiegu?

  Wrażliwa skóra po depilacji staje się bardziej podatna na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Dlatego bezpośrednio po zabiegu należy rezygnować z kąpieli słonecznych przez co najmniej dwa tygodnie. Do ekspozycji na promienie UV zalicza się zarówno słońce, jak i solarium, z którego również należy zrezygnować. Brak rozwagi i niezastosowanie się do tej rady skutkuje w powstaniu na skórze nieestetycznych przebarwień, które mogą się utrzymywać nawet przez kilka lat. Niektóre ślady, pojawiające się np. na twarzy, mogą pozostać już na zawsze. Dlatego po depilacji laserowej należy stosować kremy z filtrem: latem SPF50, w pozostałe pory roku SPF30. To pozwoli na maksymalne unikanie słońca.

 10. Depilacja laserowa Kraków – jaka jest skuteczność laserów domowego użytku?

  Lasery domowego użytku zyskują na popularności, jednak nie są one tak skuteczne i nie dają tak trwałego efektu, jak medyczne lasery diodowe wykorzystywane wyłącznie w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. Domowe modele dają jedynie chwilowe rezultaty, co znaczy, że tylko usypiają włosy, wstrzymują je od aktywnego wzrostu. Jest to tymczasowe rozwiązanie, dlatego zabiegi z takim laserem należy regularnie i dość często powtarzać. Jest to spowodowane małą mocą sprzętu, a więc i małą skutecznością i efektywnością. Trwałe usunięcie zbędnego owłosienia zapewni tylko urządzenie posiadające certyfikat medyczny.

 11. Depilacja laserowa Kraków – czy dieta może wpłynąć na efekty po zabiegach?

  Dieta oraz suplementy nie mają prawie żadnego wpływu na efekt stosowanej depilacji laserowej. Warto zwrócić jednak uwagę na betakaroten, znajdujący się w marchewkach, dyni, suplementach z witaminą A i wielu innych warzywach – ten gromadzi się w skórze człowieka i nadaje jej delikatnie pomarańczowy odcień, co może niekorzystnie wpłynąć na działanie lasera. Pigment ten pochłania światło wydobywające się z lasera i blokuje mu drogę do cebulki włosowej i tym samym laser bardziej oddziałuje na skórę niż na włos, nie mogąc go trwale uszkodzić. Betakaroten może utrzymywać się na skórze nawet kilka tygodni, dlatego decydując się na zabieg depilacji laserowej, warto z niego zrezygnować.

W przypadku zażywania produktów, mających wpływać na szybszy porost włosów, nie trzeba się przejmować negatywnym skutkiem, mogącym przeszkodzić w depilacji laserowej. Jedynie niektóre zioła: rumianek, pokrzywa, skrzyp polny, mogą w efekcie zetknięcia z laserem wywoływać nieprzyjemne reakcje skórne, czyli np. podrażnienia, wysypki, poparzenia. Te składniki należy wyeliminować ze swojej diety na minimum tydzień przed planowanym spotkaniem w gabinecie kosmetycznym.

Perfect Estetic to miejsce, w którym każdy pacjent uzyska pełną satysfakcję z wykonanych zabiegów depilacji laserowej. Dokładając wszelkich starań do utrzymania wysokiego poziomu świadczonych przez nas usług, dbamy o wygodę i bezpieczeństwo naszych klientów.Salon kosmetyczny Perfect Estetic    30-814 Kraków, ul. Prosta 40/2    tel. 888-888-122

email: perf.estetic@gmail.com    NIP: 5130099873    REGON: 360145461